Anahtar Teslim Projeler

Anahtar teslim tadilat bina ile ilgili yapılacak tüm iç ve dış tadilatın eksiksiz olarak tamamlanıp ev sahibine teslim edilme sürecidir. Sizlerin isteklerini belirtip verdiğimiz tarihi beklemeleri yeterlidir.

Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Tadilat ekibimiz yılların vermiş olduğu birikimle sizlere profesyonel derecede hizmetler sunacaktır. Kadromuzda bulunan genç dinamik personelimizle tüm evinizin tadilat işlerini kısa sürede eksiksiz bir şekilde tamamlayıp evinizi sizlere teslim ediyoruz.
Alçı Boya Badana İşleri
Malzeme kalitesinden taviz vermeden en iyi boya markalarıyla yaşam alanlarınızı renklendiriyoruz. Boya badana alanında yılların tecrübesiyle plastik, yağlı boya, silikonlu boya gibi işlerinizi kısa sürede yapıp sizlere teslim etmekteyiz.
Kartonpiyer ve Asma Tavan İşleri
Ankara’nın en iyi kartonpiyer ve tavan hizmetlerini siz müşterilerimize sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Dolu daireleriniz de eşyalarınız zarar görmemesi bizim garantimiz altındadır.
Mantolama ve Isı Yalıtım İşleri
Her zaman işimizin arkasında durarak yaptığımız işleri söz verdiğimiz tarihte sizlere teslim etmekteyiz. Her zaman dürüstlüğü ön plana çıkaran ustalarımız alabileceğiniz en iyi mantolama hizmetini bizlerden alabilirsiniz.
Mutfak Dolabı ve Vestiyer İşleri
Ev ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz dolap ve vestiyer ihtiyacınızı uzman elemanlarımız ile kısa sürede teslim ederiz.Sizlerin isteklerine göre yapılacak tasarımlar ile işlerinizi teslim ederiz.

Hemen İletişime geç!

TÜM İNŞAAT İŞLERİ İÇİN BİZE ULAŞIN