ÖZ ERKAN İNŞAAT

Grubumuz inşaat sektöründe ,yüksek kaliteli üstyapı -altyapı projeleri ,ısı yalıtım(mantolama),boya,tadilat ve dekorasyon projeleri alanında gelişmiş bir tecrübe oluşturmuş durumda olup , İnşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi yolunda hızla ilerlemektedir. Teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.
Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmaya devam etmektedir.
Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan ÖZERKAN GRUP İNŞ.EML.HAYV.SAN.ve TİC.İTH.İHR.LTD .ŞTİ.’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

ÖZERKAN GRUP İNŞ.EML.HAYV.SAN.ve TİC.İTH.İHR.LTD .ŞTİ.tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemiştir.
ÖZERKAN GRUP İNŞ.EML.HAYV.SAN.ve TİC.İTH.İHR.LTD .ŞTİ. profesyonel ekibinin yüksek tecrübe ve çözüm odaklı çalışma yeteneği, kurulduğu günden bugüne kadar Grubun marka değerini artıran en önemli unsur olmuştur. Grubun inşaat alanında yüklendiği işleri zamanında teslim etme konusundaki ünü her geçen gün artmaktadır.

ÖZERKAN GRUP İNŞ.EML.HAYV.SAN.ve TİC.İTH.İHR.LTD.ŞTİ.- özgün yapısı ile günümüz teknolojisine hakim yetişkin ve deneyimli personeliyle genel müteahhitlik hizmetleri alanında dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

VİZYONUMUZ-MİSYONUMUZ

VİZYONUMUZ

* Ülkemizin mühendislik, inşaat ve proje yönetiminde ulusal pazarda söz sahibi, bilgi üreten, bilgi paylaşan, rekabet edebilen bir inşaat firması olarak, büyük ve kapsamlı projelere imza atmak.

* Rekabetçi hizmet, yüksek kalite prensibi doğrultusunda her türlü özel kurum ve resmi kurumlar da dahil olmak üzere en geniş müşteri grubuna ulaşmaktır.

MİSYONUMUZ

* Firmamızın odaklandığı nokta, hizmet verdiği alanlarda uygulanabilir en yeni ve yüksek teknoloji ve metodlarla hizmet vermek.

* Tasarımda, projede, mimaride ve iş yönetiminde kaliteyi, insani ilişkileri ve güven duygusunu ön planda tutmayı başarmış ve müşteri memnuniyetini kayıtsız şartsız oluşturmayı amaç edinmiştir.

* Müşteri beklentilerini karşılayan veya müşteri beklentilerinin üstünde hizmet sunmaktır.

DEĞERLERİMİZ

Kalite, Güven, İtibar

  İtibarımız, kalite ve güven üzerine inşa edilmiştir.

Taahhüdümüz; tüm projeleri hatasız ve zamanında teslim etmek, sağlam ve nitelikli iş çıkartmak, en güvenilir mal ve hizmeti üretmektir. Bunları gerçekleştirirken dürüstlükten, doğruluktan ve tutarlılıktan asla taviz verilmez. Hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak, en vazgeçilmez ilkemizdir.

 GELENEKLERE  BAĞLILIK VE YENİLİKLERE  AÇIKLIK

Köklü ve kalıcı değerlerimizden oluşan temel üzerine, çağdaş ve ilerici yaklaşımları özenle yerleştirerek   geleceğimizi yaratırız. Sürekli öğrenen ve gelişen yapımızla çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize görünür katkılar sağlamak için çalışırız.

 EŞİTLİK,ADALET,VEFA

 En küçük başarımız bile, bir tek insanın eseri olamayacak kadar büyüktür. İnsanların büyük işleri ancak birbirlerine güvenip dayanarak başarabildikleri gerçeğinden hareketle, firmamız  bünyesindeki tüm çalışanlarımız bir aile olarak birbirlerine kenetlenmişlerdir. ÖZERKAN  GRUP İNŞ.EML.HAYV.SAN.ve TİC.İTH.İHR.LTD .ŞTİ  tüm fertleri, yapı taşı sevgi – saygı – özveri olan güçlü bir ekip ruhuna sahiptirler.

 TOPLUMSAL  FAYDA

 Toplumun bir parçası olduğumuzun farkındalığıyla, şirket hedefleri ile ülke ve toplum çıkarlarının uyum içinde olmasına özen gösteririz. Sürdürülebilir bir gelecek yaratmak için, sosyal ve toplumsal görev bilinci içinde üzerimize düşen yükümlülükleri araştırır ve bunları en faydalı olacak şekilde yerine getiririz.

 ÇEVREYE   SAYGI

 Şirket kültürümüzün en temel ilkelerinden biri; tüm iş süreçlerimizde doğanın korunmasının ve ekolojik düzene fayda sağlanmasının, gelecek kuşakların yaşam kalitesinin arttırılması için birincil öncelik olduğunun bilinciyle hareket etmektir.

Erkan AĞCAKALE

Şirket Sahibi

BİZ KİMİZ

Ankara’da uzman inşaat ve boya ustası arıyorsanız doğru adrese gelmiş bulunuyorsunuz!
Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalite ve standartta hizmet sunmayı hedefleyen firmamız; hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır. Yaptığımız her işe farklı bir gözle yeniden bakmak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız.

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

  • Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede tutmak.
  • Tüm projelerimizde kaliteli malzeme kullanmak.
  • İşlerimizde %100 müşteri memnuniyetini sağlamak.
  • Projelerimizi zamanında sorunsuz teslim etmek.
  • Sağlam ve depreme dayanıklı yapılar inşaa etmek.

Deneyimlerimiz

Anahtar Teslim Projeler
Mantolama ve Isı Yalıtım
Alçı Boya Badana İşleri
Tadilat ve Dekorasyon İşleri
Kartonpiyer ve Asma Tavan İşleri